BRTX-1 RADLINE MINI BUGGY FANG

...czasami niełatwo jest oprzeć się pokusie - bycia bogiem..."Czas Apokalipsy" F.F.Coppola

KRÓTKI OPIS MODELU

Jako ojciec postanowiłem zrobić, a przynajmniej spróbować zrobić z Juniora modelarza . Konkurencja na tym polu jest duża, gdyż z kolei mój ojciec a Juniora dziadek postanowił z niego zrobić żeglarza. Świadom jestem że modelarza lotnika to jeszcze z niego nie zrobię, a modelarza "przygruntowego", któż wie, może się udać.
Modelu samochodu z depronu wystrugać się nie da, chociaż ????
Z braku czasu ( na budowę ) postanowiłem się porozglądać za odpowiednim autkiem, wpierw objechałem sklepy zabawkowe, reale, tesca etc. Jest tych zabawek cała masa, ale nie natrafiłem na zabawkę sterowaną w sposób proporcjonalny.
Wszystkie napotkane miały masę bajerów, titki, światła, syreny, koguty, ale były nie proporcjonalne. Myśl pierwsza, kupię jakąś zabawkę, wybebeszę, wsadzę serwo, regler dwukierunkowy i .... No niestety nie mam nadajnika pistoletowego więc pomysł upadł. Myśl druga - sklepy modelarskie. W końcu zdzwoniłem się z Wojtkiem F-150 i poradził mi Radline'a. Maleństwo ma wszystko co potrzeba, jest "pistolet" proporcjonalny, w komplecie części zamienne, baterie, naklejki na karoserię.
Zanabyłem go.

Radline RTX-1 Mini Buggy

Zawartość pudełka to :
- sam model
- nadajnik pistoletowy
- akumulatory
- instrukcja
- części zamienne
- naklejki

Radline RTX-1 Mini Buggy

Model napędzany jest na dwie osie.

Radline RTX-1 Mini Buggy

Widok od strony "dzioba" - widać jakie to maleństwo.

Radline RTX-1 Mini Buggy

Podwozie modelu. Akumulatorki pakowane w boczne koszyki

Radline RTX-1 Mini Buggy
Widok samochodziku od tyłu.
Radline RTX-1 Mini Buggy
Porównanie wielkości nadajnika z modelem.
Radline RTX-1 Mini Buggy
Dumny "kierownik" pojazdu.
Zabawka ta daje wiele radochy. Możliwe są wyścigi trzema modelami równocześnie. Nadajnik moim zdaniem jest trochę za duży dla dziecka. Umożliwia natomiast wszelkie regulacje modelu, czyli Sub Trimy mechanizmu skrętu, silnika, trzy tryby pracy silnika, regulacja maksymalnego kąta skrętu kół przednich. Model pozwala na szybką dynamiczną jazdę, doskonale radzi sobie z wszelkimi przeszkodami na swojej drodze.

www.motylasty.pl
www.motylasty.pl


www.motylasty.pl