KSIĘGA GOŚCI I INNE CUDA

...czasami niełatwo jest oprzeć się pokusie - bycia bogiem..."Czas Apokalipsy" F.F.Coppola

JAKOWEŚ TAM SŁOWO WSTĘPNE W TYM TEMACIE

KOBIECA DŁOŃ  

Czytelniaku drogi w ręce Twe świadom oddaję narzędzie potęgi wielakiej, wszak możesz tu wpisywać co sie Tobie tylko zachcieć może. A naści publicznie zelżyc mnie możesz, a takoż i pochwałę Twę przyjąć zmuszon będę. Zasiądź przeto gościu mój miły za klawikordem i co w duszy Twej pogrywać raczy przelej szczerością wpierw słowa swe ubrane troskliwie. Nie oszczędź mnie, nie oszczędź innych, w dysputy się wdaj, bylebyś tylko obrażać nie zechciał innych. Zważ iż słowo potęgą wielką stać się może i krzywdę jakowąś też komuś wyrządzić czasamy raczy. Wpierw jednak zapoznaj się z regułami tym miejscem panującymi, wszak potom je ustalił. Na kulturę słowa Twego się zdaję, ufny iż nadszarpywać nijak jej nie będziesz.

KSIĘGA GOŚCI I INNYCH DZIWNYCH WPISÓW
Księga gości na każdej stronie, to zazwyczaj miejsce gdzie wchodzący wypisują peany na temat strony, autora etc.
Wszystkie są do siebie podobne i jednakowo nudnawe, tu jest trochę inaczej. Od jakiegoś czasu spotyka się tu grono tych samych osób, każdy wpis mile widziany.

A
A

POWIADAMIACZ

Powiadamiacz

Powiadom kogo trzeba o moim serwisie!

powiadom.4free.pl

SONDOWACZ


ANKIETER BATERFLAJOWEGOŚWIATA


Pozwoliłem sobie też zaczerpnąć opinii, czego najczęściej szanowny czytaczu szukasz w moim świecie. Byłbym bardzo dźwięczny za poświęcenie paru sekund czasu i wskazanie mi na czym powinienem się skupić.

ANKIETA

Czego najczęściej tu szukasz ???

SUBSKRYBENT MOJEGO SERWISU.

 

SUBskrypcj@
Nowości - Baterflajowy Świat

Twój emaildowiedz się więcej >> 

 

Pagerank dla www.motylasty.pl

www.motylasty.pl

www.motylasty.pl


www.motylasty.pl